Stwórz własną aranżację elementów akcentujących LED

Oświetlenie w sklepie zgodne z najnowszymi trendami

Stwórz w swoim sklepie z odzieżą idealną atmosferę dzięki elementom akcentującym Philips LED. Odkryj wyjątkowe oświetlenie, które podkreśli zalety każdego produktu i obszaru w Twoim sklepie oraz sprawi, że biel będzie wydawała się bielsza, czerń głębsza, kolory żywsze, a faktura jeansu bardziej wyrazista. Za pomocą elementów akcentujących LED możesz stworzyć atrakcyjne wnętrze sklepu, z którego klienci nie będą chcieli wyjść.

Wypróbuj elementy akcentujące LED

Odkryj, jak za pomocą odpowiednich elementów akcentujących LED możesz wywierać na klientach pożądane wrażenie i podkreślać wyjątkowość swojej marki.

Jaki element akcentujący najlepiej wyróżni Twoją markę?

Standard 930

Za pomocą ciepłych kolorów i miękkich bieli stworzysz łagodną, przyjazną atmosferę i odkryjesz, że można to zrobić kreatywnie i niedrogo.

Biały premium

Nowy standard oświetlenia do sklepów z odzieżą, który podkreśla wyrazistość bieli dzięki najlepszej na rynku technologii o minimalnym wpływie na koszt energii.

Wyraźna biel

Teatralne oświetlenie w witrynie Twojego sklepu pozwoli Ci podkreślić niuanse bieli i kontrast czerni, wywoływać efekty skrzenia i zachować ciepłe odcienie skóry.

Kolor premium

Zwiększ kontrast między kolorami i bielą, tworząc nowe głębie kolorów i bardziej nasyconą, żywą przestrzeń sklepu z odzieżą, nie wpływając przy tym na tło, ale zapewniając oszczędność energii.

Denim

Podkreśl różnicę między kolorami jeansu — nawet spranego — i materiałów wyblakłych bez wpływu na ogólny klimat oświetlenia w sklepie.

Oddawanie barw

Oddawanie barw i nasycenie kolorów

W branży odzieżowej kolor to podstawa. Wskaźnik oddawania barw (CRI) służy do opisu postrzegania kolorów przy różnych źródłach światła. Jednak CRI nie zawiera informacji o nasyceniu kolorów. Przy tym samym CRI kolory mogą być za mało nasycone lub przesycone. Na wykresie obok wyraźnie widać, że CRI 70 może odpowiadać skrajnemu przesyceniu lub niedostatecznemu nasyceniu kolorów T-shirtów. Opracowaliśmy zatem elementy akcentujące Philips LED, które wypełniają tę lukę i ułatwiają odpowiednie wyeksponowanie kolekcji odzieży.

Kolekcja Jefa Montesa zachwyca londyńskich pasjonatów mody materiałami, które idealnie współgrają z oświetleniem LED CrispWhite

Kolekcja Montesa została zaprojektowana specjalnie z myślą o wyeksponowaniu spektakularnych efektów oświetlenia sklepów osiąganych dzięki białemu światłu LED od Signify.

Montes od zawsze był zafascynowany zjawiskiem odbijania światła od różnych materiałów i powierzchni. W tej kolekcji wykorzystał swoją pasję i doświadczenie, tworząc z myślą o wpływie światła na jego projekty. Inspiracją do stworzenia kolekcji Illuminosa Velero Montesa było oświetlenie sklepowe Philips CrispWhite. Twórca wykorzystał w niej włókno szklane i nylon, dzięki czemu uzyskał niesamowity efekt refleksów świetlnych na odzieży.

„Światło odgrywa bardzo ważną rolę podczas tworzenia kolekcji, a światło białe jest kluczowe do tego, aby osiągnąć odpowiedni efekt” — powiedział Jef Montes, holenderski projektant. „Białe światło LED Philips CrispWhite w interesujący sposób odbija się od materiałów, podkreślając krój i całą kreację”.

Kolekcja miała swoją premierę we flagowym sklepie House of Fraser mieszczącym się przy ulicy Oxford Street w Londynie. Będzie można ją też zobaczyć na pokazie Lighting and Building, który odbędzie się w marcu we Frankfurcie. Międzynarodowa marka House of Fraser zdecydowała się na instalację oświetlenia CrispWhite w swoich sklepach — w tej chwili zastosowano je w pięciu obiektach w Wielkiej Brytanii, ale już wkrótce pojawi się w nowo otwieranych sklepach w Chinach.

Jef Montes
Kolekcja Jefa Montesa
Jasno oświetlona fasada sklepu

Interact Retail

Oświetlenie sklepów — jest wszędzie. A gdyby mogło ono poprawiać wrażenia zakupowe i zapewniać dane do szczegółowych analiz sprzedażowych? Interact Retail ze zintegrowanym oświetleniem LED daje Ci te możliwości i nie tylko. Twórz atrakcyjne i elastyczne przestrzenie sprzedażowe, inicjuj określone zachowania kupujących poprzez tworzenie stref światła, proponuj klientom oparte na lokalizacji oferty dzięki nowym funkcjonalnościom w aplikacji mobilnej. Na tym właśnie polega inteligentny handel!

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W razie pytań skontaktuj się z lokalnym centrum obsługi.

Do pobrania