Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  Zawsze aktualny 
  katalog oświetlenia profesjonalnego Philips

   

  Teraz w aplikacji na Twoim telefonie 

  Ikona aplikacji Katalog Philips Lighting

  Pobierz za darmo z App Store lub Google Play 

   

  Aplikacja gwarantuje stały dostęp do cen katalogowych i specyfikacji wszystkich produktów oświetlenia profesjonalnego Philips, ułatwia kontakt z klientem, przyspiesza decyzje zakupowe i do tego nic nie kosztuje. 

  Darmowa aplikacja, bez której trudno wyobrazić sobie efektywną pracę nad projektem

   

  Nie trać czasu na pobieranie cenników PDF. Teraz znajdziesz je w aplikacji mobilnej Katalog Oświetlenia Philips.

   

  Aplikacja została w całości przetłumaczona na język polski. Jest intuicyjna i funkcjonalna. Kilka kliknięć i mamy przed sobą zdjęcie, dokładny opis i cenę katalogową interesującego nas produktu. System pokaże nam też najbliższe sklepy, gdzie można go kupić.

  Ekran menu aplikacji Tarifa

  Zaprojektowana specjalnie z myślą o instalatorach 

   

  Aplikacja Katalog Oświetlenia Philips adresowana jest przede wszystkim do profesjonalistów, czyli instalatorów, elektryków i firm wykonawczych. Stąd w katalogu cała gama profesjonalnych opraw i źródeł światła LED. Informacje o nich są na bieżąco aktualizowane, tak abyś przez 24h na dobę miał dostęp do najnowszych danych. 

  Pomaga w doborze produktów 

   

  Znalezienie produktu, idealnie wpisującego się w potrzeby projektu nie jest proste. Aplikacja może Ci pomóc podjąć właściwą decyzję. Wszystko dzięki funkcji porównywania poszczególnych produktów. Cena, kąt rozsyłu światła, temperatura barwowa – wszystkie te informacje zostaną zestawione w przejrzystej tabeli. 

  Ekran porównania produktów aplikacji Tarifa

  Ułatwia komunikację z klientem

   

  Ulubione produkty możesz dodawać do list. Jeśli chcesz, może być ich kilka, w zależności od tego, ile projektów właśnie realizujesz. Gotową listę produktów niezbędnych do realizacji projektu możesz udostępnić klientowi za pośrednictwem poczty email.

  Ekran produktu aplikacji Tarifa

  Inne przydatne linki

  Skontaktuj się z nami

   

  Masz pytania?

  Z chęcią na nie odpowiemy.

  Strefa dla profesjonalistów

   

  Prawdziwi profesjonaliści mogą na nas liczyć. Stale edukujemy w kwestii oświetlenia, instruujemy w sprawach montażu i informujemy o nowościach w ofercie.