Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  Tam, gdzie bezpieczeństwo 
  jest najważniejsze

  Płyta lotniska


  Na płycie lotniska zawsze dużo się dzieje, dlatego zapewnienie warunków bezpiecznej i wydajnej pracy ma kluczowe znaczenie. Oświetlenie powinno być wystarczająco jasne, by pracownicy mogli wykonywać swoje zadanie, ale jednocześnie nie powinno oślepiać ani wywoływać dyskomfortu.

  Płyty postojowe

   

  Płyty postojowe, na których odbywa się załadunek i rozładunek cargo, pasażerów i bagaży, muszą być dobrze oświetlone, by umożliwić wykonywanie wszystkich niezbędnych prac, takich jak tankowanie samolotu czy kontrole bezpieczeństwa.

   

  Jasne, białe światło pomaga w obsłudze cargo i cateringu, tankowaniu samolotu i ułatwia prawidłowe odczytywanie informacji. Działa również kojąco na pasażerów oczekujących przed wejściem na pokład, którzy widzą, że przez cały czas przestrzegane są procedury bezpieczeństwa.

  Dowiedz się więcej o oświetleniu do terminali

  Hangary

   

  W hangarach lotniskowi technicy wykonują rutynowe prace konserwacyjne, a dobre oświetlenie ma kluczowe znaczenie dla wydajności i efektywności ich pracy. Jasne, białe światło nie tylko poprawia widoczność, ale i pomaga pracownikom nocnej zmiany w zachowaniu czujności i koncentracji. Pomaga to ograniczyć zakłócenia w pracy i zapewnić wyższy poziom bezpieczeństwa na lotnisku.

  Hangar

  Logistyka

   

  Zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom w obszarach logistycznych ma znaczenie krytyczne. Jednolite, białe oświetlenie LED o naturalnych możliwościach kierowania pomaga wyeliminować cienie i ciemniejsze miejsca, w których może dochodzić do wypadków. Nasze elastyczne i łatwe w użyciu systemy oświetleniowe pozwalają na zapewnienie odpowiedniego światła wszędzie tam, gdzie jest ono potrzebne, zwiększając tym samym wydajność i jakość pracy. Wspólnie pomożemy Ci spełnić wymagania w zakresie oświetlenia, tworząc intuicyjny, w pełni funkcjonalny i nowoczesny system oświetleniowy.

  Chcesz dowiedzieć się więcej?

   

  W razie pytań skontaktuj się z centrum obsługi.