Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  Wykorzystaj w pełni swoje oświetlenie biurowe z pomocą gniazda do integracji czujnika z możliwością modernizacji

  Szybka i prosta modernizacja czujników


  Do tej pory gniazda czujników w oprawach oświetleniowych marki Philips były z nimi zespolone. Modernizacja czujników poprzez ich wymianę na nowe lub inne modele była w związku z tym prawie niemożliwa albo bardzo kosztowna. A to potencjalnie skracało okres eksploatacji instalacji opraw oświetleniowych.
  Udało nam się rozwiązać ten problem. Opracowaliśmy unikatowe gniazdo czujników do wszystkich naszych profesjonalnych opraw biurowych, które umożliwia szybką i łatwą wymianę istniejących czujników. Dzięki temu przyszłościowemu rozwiązaniu nasze oprawy można teraz dowolnie modernizować z użyciem różnych czujników przez długi okres niezawodnej eksploatacji.
  Truelevel, wersja do montażu na powierzchni

  Zaprojektowane z myślą o łatwej integracji

  Szeroka gama opraw oświetleniowych i systemów

   

  Dające się łatwo modernizować gniazdo czujników można zintegrować z najpopularniejszymi oprawami biurowymi marki Philips. Zostało ono również zaprojektowane z myślą o integracji z przewodowymi i bezprzewodowymi systemami oświetlenia biurowego Interact oraz systemem SpaceWise.

  FlexBlend do wbudowania

  FlexBlend do wbudowania

  Właściciele biur i osoby zajmujące się oświetleniem szukają energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych wysokiej jakości, zgodnych z normami i regulacjami. Rozwiązanie…

   

  Dowiedz się więcej

  PowerBalance gen2

  PowerBalance gen2

  W przypadku oświetlania pomieszczeń biurowych źródłami w oprawach LED inwestorzy są zwykle skłonni wydać pieniądze na ekologiczne rozwiązania, ale tylko pod warunkiem zwrotu tych inwestycji. Jednocześnie system…

   

  Dowiedz się więcej

  Trueline

  TrueLine, wersja podwieszana

  Architekci potrzebują świetlnego rozwiązania zgodnego z architekturą wnętrza obiektu, nad którym pracują. Potrzebują linii światła o eleganckim wzornictwie i bardzo wysokim…

   

  Dowiedz się więcej

  Truelevel

  TrueLevel, wersja podwieszana

  Aktualnie, urządzenia oświetlające powinny dostarczać coś więcej niż światło. Idealne oświetlenie biurowe musi być oszczędne i umożliwiać modernizację Musi posiadać…

   

  Dowiedz się więcej

  Interact

  Interact Office

  Dzięki zintegrowanemu oświetleniu biurowemu z zastosowaniem oprogramowania Interact Office, powierzchnie biurowe poza inteligentnym systemem, zyskują jednocześnie bardziej komfortowe środowisko pracy.

   

  Dowiedz się więcej

  Spacewise

  SpaceWise — elastyczne oświetlenie miejsc pracy

  SpaceWise to elastyczny system oświetlenia LED z wbudowanym sterowaniem bezprzewodowym, który umożliwia podział przestrzeni biurowej na strefy oświetleniowe.

   

  Dowiedz się więcej

  Skontaktuj się z nami


  Aby dowiedzieć się więcej na temat oświetlenia wpływającego na dobre samopoczucie w biurze, skorzystaj z tego formularza.