Pokaż swoje prawdziwe kolory dzięki oświetleniu biurowemu CRI 90

Pokaż swoje prawdziwe kolory: wyższa jakość pracy dzięki światłu

Dobrze zaprojektowane oświetlenie biurowe jest ważną kwestią dla wielu organizacji, a oprawy oświetleniowe CRI 90 pomagają projektować oświetlenie z myślą o zdrowiu i dobrym samopoczuciu. Współczesne oświetlenie biurowe ma być nie tylko źródłem światła, ale i dobrego samopoczucia w pracy. Nasza nowa oprawa CRI 90 zapewnia wyższy współczynnik R9 ≥ 50 zgodnie z wymaganiami jakości kolorów określonymi w programie WELL Building Standard v1 (punkt 58). Oprócz tego przejście z modelu CRI 80 na CRI 90 nie pociąga za sobą znaczącej utraty wydajności energetycznej (lumeny/waty) ani nie zmniejsza strumienia świetlnego.

CRI 90 do biur

Nowe oprawy CRI 90 spełniają również dodatkowy wymóg oddawania barwy czerwonej – oprócz wartości współczynnika R9 ≥ 50. Są one w pełni zgodne z systemami automatyzacji oświetleniowej wyposażonymi w czujniki światła dziennego i zajętości (po co światło ma być włączone, skoro w pomieszczeniach nikogo nie ma?). CRI 90 pozwala poprawić samopoczucie pracowników dzięki odpowiedniemu światłu.

Skontaktuj się z nami

Aby dowiedzieć się więcej na temat oświetlenia wpływającego na dobre samopoczucie w biurze, skorzystaj z tego formularza.