Tam, gdzie bezpieczeństwo jest najważniejsze

Płyta lotniska

Na płycie lotniska zawsze dużo się dzieje, dlatego zapewnienie warunków bezpiecznej i wydajnej pracy ma kluczowe znaczenie. Oświetlenie powinno być wystarczająco jasne, by pracownicy mogli wykonywać swoje zadania, ale jednocześnie nie powinno oślepiać ani wywoływać dyskomfortu.

Dowiedz się więcej o oświetleniu do terminali

Płyty postojowe

Płyty postojowe, na których odbywa się załadunek i rozładunek cargo, pasażerów i bagaży, muszą być dobrze oświetlone, by umożliwić wykonywanie wszystkich niezbędnych prac, takich jak tankowanie samolotu czy kontrole bezpieczeństwa.

Jasne, białe światło pomaga w obsłudze cargo i cateringu, tankowaniu samolotu oraz ułatwia prawidłowe odczytywanie informacji. Działa również kojąco na pasażerów oczekujących przed wejściem na pokład, którzy widzą, że przez cały czas przestrzegane są procedury bezpieczeństwa.

Hangar

Hangary

W hangarach technicy lotniskowi wykonują rutynowe prace konserwacyjne, a dobre oświetlenie ma kluczowe znaczenie dla wydajności i efektywności ich pracy. Jasne, białe światło nie tylko poprawia widoczność, ale i pomaga pracownikom nocnej zmiany w zachowaniu czujności i koncentracji. Dzięki temu można ograniczyć zakłócenia w pracy i zapewnić wyższy poziom bezpieczeństwa na lotnisku.

Oświetlenie magazynu Royal Mail NDC

Logistyka

Zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom w obszarach logistycznych ma znaczenie krytyczne. Jednolite, białe oświetlenie LED pomaga wyeliminować cienie i ciemniejsze miejsca, w których może dochodzić do wypadków. Nasze elastyczne i łatwe w użyciu systemy oświetleniowe pozwalają na zapewnienie odpowiedniego światła wszędzie tam, gdzie jest ono potrzebne, zwiększając tym samym wydajność i jakość pracy. Wspólnie pomożemy Ci spełnić wymagania w zakresie oświetlenia, tworząc intuicyjny, w pełni funkcjonalny i nowoczesny system oświetleniowy.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W razie pytań skontaktuj się z lokalnym centrum obsługi.