Niech gra stanie się bardziej emocjonująca

Najważniejsze cechy produktu

Oferujemy najnowsze, efektywne systemy oświetleniowe LED do obiektów sportowych. To kompleksowe rozwiązanie obejmuje bezprzewodowy system sterowania PerfectPlay ze zintegrowanymi naświetlaczami LED. Systemy te są przeznaczone do wszystkich typów odkrytych obiektów sportowych — od niewielkich, po najbardziej rozbudowane.

Oświetlenie boisk piłkarskich — naświetlacze LED

Oświetlenie boiska piłkarskiego

Rekreacyjnie gramy w piłkę zwykle wieczorami — dlatego tak ważne jest właściwe oświetlenie boiska, które pozwoli na czerpanie maksymalnej radości z gry. Chociaż natężenie światła jest niższe niż w przypadku meczów transmitowanych, jest ono równomierne i przyjazne dla ludzkiego oka, dzięki czemu zarówno gracze, jak i inne osoby w otoczeniu czują się komfortowo. To szczególnie ważne ze względu na lokalizację boisk amatorskich, które zwykle znajdują się na terenach osiedlowych i podlegają ograniczeniom dotyczącym światła przeszkadzającego.

Oświetlenie lodowisk hokejowych — naświetlacze LED

Oświetlenie lodowisk hokejowych

Oświetlenie dobrej jakości jest niezbędne w sportach takich jak hokej, w którym gracze muszą szybko reagować na mały, poruszający się z dużą prędkością krążek. Z tego względu gra wymaga równomiernego oświetlenia o temperaturze barwowej odpowiadającej światłu dziennemu.

Oświetlenie kortów tenisowych — oświetlenie zalewowe

Oświetlenie kortów tenisowych

Oświetlenie kortu tenisowego powinno zapewnić dobrą widoczność nie tylko graczom, lecz także widowni, która chce śledzić rozwój gry. Piłka musi być zawsze dobrze widoczna — niezależnie od tego, gdzie się znajduje.

Naświetlacze LED boisk do rugby — oświetlenie zalewowe

Oświetlenie boisk do rugby

Reflektory powinny równomiernie oświetlać całą murawę. Powinny one także umożliwić śledzenie całego toru lotu piłki, nie przeszkadzając przy tym zawodnikom, organizatorom ani widzom.

Ważne jest też takie ustawienie światła zalewowego za główną trybuną, aby nie rzucała ona cienia na boisko.

Oświetlenie obiektów sportowych — obiekty lekkoatletyczne

Oświetlenie obiektów lekkoatletycznych

Sportowcy, sędziowie i organizatorzy wymagają dobrych warunków oświetleniowych: muszą widzieć, co się dzieje podczas zawodów lub treningu, aby maksymalnie wykorzystywać swój potencjał i podejmować właściwe decyzje. Światło jest też ważne dla widowni, bo dzięki niemu można śledzić przebieg wydarzeń na stadionie i dookoła niego. Powinno także umożliwiać widzom bezpieczne zajmowanie miejsc i opuszczanie obiektu.

Naświetlacze LED do pól golfowych — oświetlenie obiektów sportowych

Oświetlenie pól golfowych

Wyznaczone odległości muszą być wyraźnie widoczne, a gracze powinni mieć możliwość śledzenia pełnego toru lotu piłki. Istotne jest oświetlenie zarówno całego pola golfowego, jak i dodatkowe podświetlenie podstawek pod piłkę.

Oświetlenie boisk sportowych — naświetlacze LED

Oświetlenie boisk sportowych

Boiska przeznaczone do wielu dyscyplin powinny mieć oświetlenie, które spełnia wymagania każdej z nich. Projekt systemu reflektorów w takich obiektach powinien gwarantować równe rozmieszczenie światła, a z drugiej strony minimalizować efekty olśnienia i zanieczyszczenie światłem.

Oświetlenie boisk baseballowych — oświetlenie boisk softballowych

Oświetlenie boisk baseballowych/softballowych

Aby wszyscy mieli pełną widoczność gry i piłki w takich sportach jak baseball i softball, konieczne jest oświetlenie o dużym natężeniu. Większość szybkich zagrywek ma miejsce wewnątrz regulaminowego pola wewnętrznego, które wymaga znacznie lepszego oświetlenia i bardziej równomiernego rozmieszczenia światła niż większe pole zewnętrzne.

Elastyczne sterowanie oświetleniem dzięki Interact

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W razie pytań skontaktuj się z lokalnym centrum obsługi.