Zobacz, żeby uwierzyć i osiągnąć cel

Posłuchaj, co mówią inni specjaliści

Dzięki technologii druku 3D Marcel Hogenes, dyrektor techniczny w Holandii, mógł łatwo dobrać idealnie dopasowane oprawy typu downlight. Dowiedz się więcej o ułatwieniach, jakie udało mu się osiągnąć podczas realizacji ostatniej instalacji oświetleniowej z wykorzystaniem opraw typu downlight wydrukowanych w 3D.

Nasze najnowsze projekty

Lotnisko w Madrycie

Lotnisko w Madrycie

Łatwa instalacja i tańsza eksploatacja

Na lotnisku Barajas w Madrycie potrzebne było rozwiązanie tanie w eksploatacji i łatwe w instalacji. Oprawy PerfectFit typu downlight spełniają oba te warunki.

Unica

Unica

Zrównoważone rozwiązanie dla ekofirmy

Unica chciała stworzyć przyjazną atmosferę w swojej stołówce i obszarze konferencyjnym. A ponieważ firma zajmuje się doradztwem w zakresie zrównoważonego rozwoju, oświetlenie również musiało być zgodne z założeniami tej filozofii. Drukowane w 3D oprawy oświetleniowe PerfectFit typu downlight o niskim śladzie węglowym były idealnym rozwiązaniem.

Poczekalnia SAS

Poczekalnia SAS

Prosty remont zapewniający potężny efekt

Wnętrze lotniskowej poczekalni wymagało modernizacji, ale budżet wykluczał duże zmiany konstrukcyjne. Dlatego wybrano drukowane w 3D oprawy oświetleniowe PerfectFit typu downlight. Dzięki niestandardowej instalacji oświetleniowej, idealnie dopasowanej do istniejących otworów w suficie, udało się zmienić poczekalnię SAS w przytulne i eleganckie wnętrze.

Działaj profesjonalnie i zamów oprawy jeszcze dzisiaj

Działaj profesjonalnie i zamów oprawy jeszcze dzisiaj

Procedura jest prosta. Najpierw zmierz rozkład istniejących otworów w suficie, aby znaleźć odpowiednie dopasowanie. Następnie zaprojektuj oprawę typu downlight w naszym prostym konfiguratorze online. Niestandardowe oprawy typu downlight można dopasować do otworów od 150 mm do 280 mm. Po skonfigurowaniu oprawy online zostanie automatycznie wygenerowany arkusz specyfikacyjny z dokładnymi pomiarami, który można wydrukować i przesłać do hurtowni. Po złożeniu zamówienia w hurtowni niestandardowe oprawy typu downlight są drukowane i zostaną dostarczone w terminie od 3 do 4 tygodni. Instalacja gotowego rozwiązania PerfectFit zajmuje kilka minut.

Masz pytania lub chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami

Nasz zespół sprzedawców służy pomocą. Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą w najbliższym możliwym terminie.

Interesuje Cię to?

Podziel się tą stroną w swoich sieciach.