Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  Życie biurowe ze

  zintegrowanym oświetleniem

  The Edge, Amsterdam, 
  Holandia


  The Edge to przykład zastosowania ultranowoczesnego systemu zintegrowanego oświetlenia Philips, które pomaga tworzyć bardziej komfortowe, produktywne i zrównoważone otoczenie.
  The Edge-IT & Innovations-Philips Lighting

  Innowacyjność
  zawsze stawiamy

  na pierwszym miejscu, dlatego podnosimy poprzeczkę w dziedzinie analizy danych, co pomoże nam lepiej zrozumieć kwestie zagospodarowania przestrzeni biurowej. W ten sposób dowiemy się, jak możemy zredukować emisję CO2 wytwarzaną przez budynki i stworzyć bardziej zrównoważony świat.”


  - Eric Ubels, CIO Deloitte

  The Edge-Connected Lighting for offices-Philips Lighting
  The Edge-Connected Lighting for offices-Philips Lighting

  Wyzwanie

   

  The Edge to innowacyjny budynek biurowy o powierzchni 40 000 m2 w biznesowej dzielnicy Zuidas w Amsterdamie. Przy jego projektowaniu za główny cel przyjęto stworzenie intuicyjnego, komfortowego i produktywnego miejsca pracy, stanowiącego inspirację dla projektantów zrównoważonych budynków ma całym świecie.

  The Edge-Connected Lighting for offices-Philips Lighting

  Właściwe oświetlenie

   

  System zintegrowanego oświetlenia to efekt ścisłej współpracy OVG i Deloitte z Philips Lighting. Wykorzystuje on najnowsze, zaawansowane technologie, maksymalizujące potencjał biura na planie otwartym.


  Nie tylko umożliwia pracownikom personalizację oświetlenia i temperatury w ich miejscu pracy za pomocą aplikacji dostępnej na smartfony, ale dostarcza też zarządcom budynków dane dotyczące zużycia i aktywności w czasie rzeczywistym. Dzięki temu mogą oni zoptymalizować wydajność operacyjną i zmniejszyć ślad węglowy budynku.


  System wykorzystuje niemal 6500 połączonych ze sobą opraw oświetleniowych LED, tworząc „cyfrowy sufit” na każdym z 15 pięter budynku. Dzięki zintegrowanym czujnikom w 3000 oprawach, system za pomocą oprogramowania do zarządzania oświetleniem Philips Envision przechwytuje, przechowuje, udostępnia i przesyła informacje do wszystkich zakątków oświetlonej przestrzeni.


  Zarządcy obiektów wykorzystują to oprogramowanie do wizualizacji i analizy danych, śledzenia zużycia energii i upraszczania czynności konserwacyjnych.

  Zespół

  OVG Real Estate

  Klient

  Ron Bakker, Lee Polisano, PLP Architecture, OeverZaaijer

  Architekci

  Babette Bouman, Laura Atsma, Rick Rijksen, Fokkema & Partners

  Architekci wnętrz

  Deerns

  Inżynierowie

  Podobne projekty