Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  Wzbogacanie estetycznych

  odczuć klientów

  Centrum handlowe Bullring,
  Birmingham, Wielka Brytania


  Dowiedz się, jak oświetlenie LED ułatwia klientom robienie zakupów w centrum handlowym Bullring.
  Wyjątkowe zakupy dzięki wyjątkowemu oświetleniu — Philips

  Wybór oświetlenia LED
  umożliwił nam

  poprawę estetyki i charakteru centrum handlowego Bullring. Poza oferowaniem wyjątkowych produktów możemy teraz zapewnić naszym klientom wyjątkową atmosferę — szczególnie wieczorami, gdy nasi pracownicy mogą przygotowywać ekscytujące pokazy świetlne. I co ważne, to wszystko udało się osiągnąć bez żadnych kompromisów względem polityki ochrony środowiska naturalnego”.
  Oświetlenie stwarzające przyjemny nastrój w ogólnodostępnych przestrzeniach w centrum handlowym Bullring — Philips
  Najlepsze rozwiązania w zakresie oświetlenia centrów handlowych — Philips

  Wyzwanie


  Wielokrotnie nagradzane centrum handlowe Bullring wymagało nowej koncepcji oświetlenia, która podkreślałaby jego wizerunek i zachwycała odwiedzających, a jednocześnie była trwała i ekologiczna. Z pomocą przyszła firma Philips.
  Fasada centrum handlowego Bullring — Philips

  Odpowiednie oświetlenie


  Wielokrotnie nagradzane centrum handlowe Bullring w Birmingham jest jednym z najbardziej ekscytujących obiektów handlowych w całej Europie. Co roku przyciąga ponad 40 milionów odwiedzających. Nowy system oświetlenia miał odzwierciedlać wysokie standardy biznesowe, dlatego prace modernizacyjne rozpoczęto od wymiany zużytych lamp fluorescencyjnych z zimną katodą na lampy Philips eW® Cove Powercore. Gwarantują one światło najwyższej jakości, dlatego zainstalowano je w okolicach ruchomych schodów, toalet, wind oraz w głównych ciągach komunikacyjnych.

  Blisko głównego wejścia do centrum handlowego zamontowano najnowocześniejsze oprawy LED City Wing, przeznaczone do oświetlania obszarów zewnętrznych, które w znakomity sposób podkreślają historyczne i nowoczesne elementy architektoniczne budynku. Wzdłuż pasaży w głównej hali znalazły się oprawy RGB iColor Cove QL oraz moduły ColorBlast, zainstalowane przy punktach sprzedażowych największych marek.

  Różnica, jaką udało się uzyskać, jest oszałamiająca. Dzięki wykorzystaniu żywych barw nowy system oświetlenia dodał centrum handlowemu niespotykanej klasy i charakteru, tworząc wyjątkową atmosferę robienia zakupów. Duża elastyczność opraw oświetleniowych pozwala na dynamiczną zmianę charakteru oświetlenia zgodnie z bieżącymi potrzebami.

  Energooszczędne diody LED są kluczem do obniżenia kosztów energii aż o 85%, czyli niemal 34 000 funtów rocznie. Jest to ekwiwalent 251 ton dwutlenku węgla rocznie, które nie zostaną uwolnione do atmosfery. Taką ilością gazu można by wypełnić 1241 balonów na ogrzane powietrze!
  • iColor Cove EC
   iColor Cove EC
   iColor Cove EC to niskoprofilowa oprawa przeznaczona do układów oświetlenia akcentującego, obwodowego i wnękowego, gdzie nie jest potrzebne duże natężenie światła, za to liczą się ...

  Pokrewne projekty