Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  Upiększanie
  ulic miasta w Naestved

  Centrum miasta,
  Naestved, Dania  

   

  Dowiedz się, jak światła uliczne upiększają centrum miasta Naestved i umożliwiają oszczędzanie energii

   Centrum miasta Naestved w Danii oświetlone lampami LED Metronomis

  Ponadczasowy projekt jest
  znakomicie dopasowany do

  otoczenia miejskiego, a diody LED są bardzo korzystne dla środowiska”.


  — Bjarne Andreasen, prezes i dyrektor naczelny, NK-Vejlys A/S

  Światła uliczne LED Metronomis firmy Philips okazały się znakomite do celów oświetlenia miejskiego w Naestved w Danii

  Wyzwanie

   

  W czasie modernizacji dzielnicy Ringstedgade w centrum Neastved nowe oświetlenie uliczne było priorytetem. Czy jednak przyjazne dla środowiska rozwiązanie będzie pasować do pięknych starych budynków miejskich tak dobrze jak istniejące oświetlenie?

  Odpowiednie oświetlenie

   

  Spełnienie wszystkich wymagań wymagało naprawdę uniwersalnej oprawy oświetleniowej. Produkt LED Metronomis był do tego celu najodpowiedniejszy dzięki prostemu, ponadczasowemu projektowi i przyjaznemu dla środowiska działaniu. Produkt Metronomis, zapewniający ciepłe i jasne światło na ulicach, jest idealny, ponieważ tworzy bezpieczniejsze środowisko, zapewniając wyraźne widzenie w nocy.

   

  Dysponując rozwiązaniem LED Metronomis, byliśmy na dobrej drodze do skutecznego przeobrażenia miasta. W ramach uzupełnienia głównego oświetlenia ulicznego w powierzchniach ulic zainstalowaliśmy diody LED służące jako wskazówki. Te trwałe, wbudowane w podłoże punkty oświetleniowe świetnie nadają się do miast ze względu na niskie zużycie energii i wodoodporną konstrukcję. Do oświetlenia obiektów architektonicznych i drzew użyliśmy diod LED Decoscene wbudowanych w niewielkie, montowane na podłożu korpusy.

   

  Renowacja okazała się sukcesem pod każdym względem. Wybór produktu LED Metronomis do celów oświetlenia miejskiego oznacza, że koszty konserwacji w mieście Naestvad znacznie spadną — okres eksploatacji diod LED wynosi od 70 000 do 120 000 godzin w porównaniu z 12 000 godzin w przypadku poprzednich lamp. Ponadto prosty wzór lamp ulicznych doskonale wpisuje się w stary styl otaczającej architektury.

   

  Początkowe obliczenia wykazały, że nowe lampy uliczne zapewnią oszczędności energii wynoszące około 60% w porównaniu ze starym systemem, co oznacza, że technologia LED umożliwia ograniczenie kosztów miasta, a także emisji CO2.

  • Metronomis LED Fluid
   Metronomis LED Fluid
   Metronomis LED to pierwsza na świecie rodzina opraw montowanych na szczycie słupa, oferujących paletę przyjaznych otoczeniu efektów świetlnych. Dzięki tym oprawom można nadać oświe...

  Pokrewne projekty