Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  Zalety

  światła dziennego w pomieszczeniu

  Dynamiczne oświetlenie

   

  Normalne oświetlenie ma wpływ na to, jak postrzegamy nasze otoczenie. Dynamiczne oświetlenie marki Philips idzie o krok dalej, wpływając na to, jak myślimy i co czujemy. Płynne zmiany jasności i barwy mogą skutkować lepszym samopoczuciem. A dzięki elastycznym ustawieniom, oświetlenie można zaadaptować do różnych potrzeb i nastrojów, z łatwością poprawiając tym samym jakość życia.

  Mężczyzna podskakuje w biurowym korytarzu oświetlonym za pomocą dynamicznego oświetlenia Philips

  Co to jest dynamiczne oświetlenie?

   

  Dynamiczne oświetlenie naśladuje naturalny rytm dobowy, do którego przyzwyczajone jest Twoje ciało. Poprzez pozytywny wpływ na Twój zegar biologiczny stymuluje dobre samopoczucie i koncentrację oraz sprawia, że czujesz się rześko.

  Biuro z dynamicznym oświetleniem, które przystosowuje się w zależności od ilości dostępnego światła dziennego

  Jak to działa?

   

  System działa na zasadzie automatycznej zmiany temperatury barwowej i intensywności światła w ciągu dnia. Efekt ten uzyskuje się poprzez zmieszanie strumienia świetlnego z dwóch różnych lamp za pomocą specjalnie opracowanej technologii optycznej, co skutkuje uzyskaniem mieszanki chłodnego i ciepłego światła.

  Biuro z dynamicznym oświetleniem Philips

  Dynamiczne oświetlenie w biurach

   

  Praca zespołowa i komunikacja odgrywają istotną rolę w każdym biurze. Zintegruj i zmotywuj kolegów dzięki dynamicznemu oświetleniu. Nie tylko można je dopasować do aktualnie wykonywanego zadania. Odświeżające światło wpływa też na poprawę koncentracji.

  Nowoczesna oprawa dynamicznego oświetlenia umożliwia regulację intensywności światła w oparciu o ilość dostępnego światła naturalnego

  Dynamiczne oświetlenie do szkół

   

  Odpowiednie oświetlenie wpływa na proces nauki w szkołach — dzieci są skupione, a nauczyciele mogą efektywnie prowadzić lekcje. Badania pokazują, że dzieci reagują pozytywnie na odpowiedni rodzaj światła, a przeprowadzone w Hamburgu badania wykazały, że proces nauki przebiega znacznie lepiej w dynamicznym oświetleniu. Elastyczne oświetlenie umożliwia także nauczycielom dopasowanie nastroju w klasie do wykonywanych zadań.

   

  Odpowiednie oświetlenie wpływa na proces nauki w szkołach — dzieci są skupione, a nauczyciele mają warunki do efektywnego prowadzenia lekcji.

   

  Odpowiednie oświetlenie wpływa na proces nauki w szkołach — dzieci są skupione, a nauczyciele mogą efektywnie prowadzić lekcje. Badania pokazują, że dzieci reagują pozytywnie na odpowiedni rodzaj światła, a przeprowadzone w Hamburgu badania wykazały, że proces nauki przebiega znacznie lepiej w dynamicznym oświetleniu. Elastyczne oświetlenie umożliwia także nauczycielom dopasowanie nastroju w klasie do wykonywanych zadań.

  Dzieci w klasie wspaniale oświetlonej za pomocą dynamicznego oświetlenia Philips

  Dynamiczne oświetlenie w przemyśle, warsztatach, magazynach itp.

   

  Światło wpływa na samopoczucie w miejscu pracy, szczególnie tam, gdzie brakuje naturalnego światła dziennego. Zmienne efekty nastrojowego oświetlenia dynamicznego Philips sprawiają, że pracownicy czują większą więź ze światem zewnętrznym, dzięki czemu pozostają skupieni i skoncentrowani. A lepsze oświetlenie to także większe bezpieczeństwo w miejscu pracy.

  Magazyn wspaniale oświetlony za pomocą dynamicznego oświetlenia Philips

  Inne projekty

  • Smartform LED BBS460
   Smartform LED BBS460
   Przeznaczone do wbudowania oprawy SmartForm, odzwierciedlające dążenie firmy Philips do budowy prostych i ekologicznych rozwiązań, obecnie mogą być wyposażane w źródła LED. Zaproje...
  • Smart Interfaces
   Smart Interfaces
   W skład rodziny ToBeTouched wchodzą interfejsy użytkownika ułatwiające sterowanie oprawami/systememInterfejsy ToBeTouched są dostępne praktycznie dla wszystkich kombinacji opraw i ...
  • Savio TBS760/770
   Savio TBS760/770
   Wyposażone w opatentowaną przez firmę Philips technologię optyk składających się z mikrosoczewek oprawy Savio to linia opraw oferująca idealne połączenie stylowego projektu i optym...

  Kontakt z nami

   

  Bądź w kontakcie

  Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat tego, jak Philips może pomóc Ci kształtować świat za pomocą światła, skontaktuj się z nami.

   

  Użyj szczegółowego formularza do sformułowania pytań