Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  Usługi oświetleniowe zostały przeniesione do Signify

  Usługi oświetleniowe Philips – obraz

  Usługi oświetleniowe są teraz dostępne w Signify


  Dziś oświetlenie to nie tylko źródła światła ale w dużej mierze zintegrowane systemy i nowe technologie. Signify przeciera szlaki, oferując innowacyjne, dostosowane do potrzeb klienta usługi oświetleniowe. Zapewniają one niezbędną jakość, ograniczając przy tym zużycie energii, co przekłada się na niższe koszty operacyjne.
   

  Usługi Signify to stała kontrola nad jakością infrastruktury oświetleniowej, tworzenie nowego planu oświetlenia, bezproblemowa konserwacja, zdalna pomoc oraz gwarantowana wydajność oświetlenia. Zostań partnerem firmy Signify, a oświetlenie stanie się integralną częścią sukcesu Twojej firmy. My zajmiemy się infrastrukturą oświetleniową, a Ty będziesz miał więcej czasu, aby rozwijać biznes.

  Usługi oświetleniowe Signify


  Signify jako lider w zakresie usług oświetleniowych oferuje innowacyjne, dostosowane do potrzeb klienta rozwiązania, zapewniające niezbędną jakość, ograniczające przy tym zużycie energii, co przekłada się na niższe koszty operacyjne.

  Usługi profesjonalne

  Personalizacja projektu oświetlenia
  usługi profesjonalne
  Chcesz zmodernizować swoją infrastrukturę oświetleniową? Myśląc o Twoich potrzebach i wymaganiach, ocenimy jakość obecnej instalacji oraz wskażemy, w jaki sposób możesz ją poprawić. Nasze usługi obejmują kompleksowe rozwiązania od całkowitej wymiany, po częściową modernizację oświetlenia LED.

  Usługi eksploatacyjne

  Wydłuż czas użytkowania instalacji oświetleniowej
  Usługi eksploatacyjne
  Infrastruktura oświetleniowa to jeden z cenniejszych i ważniejszych zasobów firmy. Odpowiedni plan konserwacji i zdalna pomoc pozwolą nam wydłużyć czas życia urządzeń oraz zoptymalizować ich wydajność. Dzięki temu unikniesz niespodziewanych wydatków i przerw w działaniu firmy.

  Usługi zarządzane

  Zaopiekujmy się Twoim oświetleniem
  Usługi zarządzane
  Od koncepcji i instalacji po obsługę i konserwację — zajmiemy się wszystkim. Ty możesz skupić się na tym, co jest najważniejsze — zarządzaniu firmą.

  Chcesz dowiedzieć się więcej?


  W razie pytań skontaktuj się
  z centrum obsługi