Sugestie

  Każdy detal na swoim miejscu
  Oświetlenie dopasowane do Twoich potrzeb

  Usługi profesjonalne

  To projekty szyte na miarę

  profesjonalne usługi oświetleniowe — projektowanie oświetlenia

  Audyty i projektowanie

   

  Doskonałe oświetlenie rozpoczyna się od dokładnego projektu. Firma Philips rozpoczyna planowanie od oceny przydatności istniejącej infrastruktury oświetleniowej do rzeczywistych potrzeb. Pozwala to podejmować bardziej trafione decyzje biznesowe. Przeprowadzamy szczegółowy audyt oświetleniowy organizacji, obiektu lub projektu. Dane zebrane bezpośrednio u klienta pozwolą nam stworzyć zoptymalizowany projekt oświetlenia, który przez lata będzie spełniał swoją funkcję.

  Usługi konsultingowe Philips Lighting

  Usługi konsultingowe

   

  Nie wystarczy wiedzieć, co chcemy uzyskać za pomocą światła — trzeba jeszcze wiedzieć, jak to zrobić. Pomoc konsultantów z firmy Philips pozwoli stworzyć najbardziej wydajny długoterminowy plan oświetleniowy, który może obejmować od prostej modernizacji oświetlenia LED po tworzenie zupełnie nowej instalacji. Zajmiemy się też kwestią finansowania, oferując nowe modele biznesowe.

   

  Po ustaleniu priorytetów i celów nowej instalacji oświetleniowej nasi konsultanci pomogą opracować wszystkie szczegóły. Opracują dokładny projekt, wizualizacje finalnej instalacji oraz stworzą makiety.

  Projekty

  Tunel Sørnes

  Dostarczanie wysokiej jakości światła dzięki profesjonalnym usługom planowania i projektowania

   

  Firma Philips wyposażyła 236-metrowy tunel Sørnes w mieście Ålesund (Norwegia) w system oświetleniowy LED dostosowujący się do otoczenia. Stworzenie w pełni zintegrowanego konceptu oświetlenia było możliwe dzięki usługom planowania, projektowania systemów i odbioru technicznego.

  Pytania? Sugestie?

  Skontaktuj się z nami —
  chętnie poznamy Twoją opinię!