Złota rączka czy profesjonalista?

Prawdziwi profesjonaliści, prawdziwe historie

Nie jesteś złotą rączką tylko prawdziwym profesjonalistą. Kimś, na kim można polegać, że wykona swoją pracę. Kimś, kto precyzyjnie planuje, szybko przystępuje do realizacji i efektywnie pracuje. Prawdziwi profesjonaliści mogą liczyć na produkty marki Philips.

Henk de Man

Opiekun klienta

TechTron — Veenendaal
Holandia

W dziale instalacji praca zawsze odbywa się pod presją czasu. Projekty należy oddać w terminie, wszystko trzeba robić w szybkim tempie. Musimy zrobić to idealnie za pierwszym razem, a to znaczy, że należy mieć pewność, że ma się solidnego dostawcę. W naszej branży zaufanie to podstawa!

Tony Carissimo

Wykonawca prac elektrycznych

Caro Electric Inc — Marlboro
Stany Zjednoczone

Jako niezależny wykonawca instalacji elektrycznych muszę łączyć pracę zawodową z życiem prywatnym. Dlatego wiem, jak ważne są drobne przyjemności na koniec długiego dnia. Mój tata też był elektrykiem. To on nauczył mnie, jak tworzyć instalacje. I jak robić to dobrze od razu.

Denis Zago

Instalator oświetlenia

Zago S.r.l Elettricista 
Włochy 

Prowadzę firmę elektryczną, którą założył mój ojciec, i bardzo zależy mi na tym, by zawsze mieć czas dla rodziny. Dlatego chcę, by nasze instalacje działały od razu bez problemu, by nie tracić czasu na poprawki. Marże są obecnie bardzo niskie, więc przy wyborze komponentów oświetleniowych kierujemy się przede wszystkim jakością.

Bądź ekspertem od oświetlenia

Signify Lighting Academy to platforma szkoleniowa, która zawiera wszystkie najważniejsze materiały edukacyjne oraz testy (certyfikaty ukończenia). Zapoznaj się z naszymi najnowszymi szkoleniami, które pomogą Ci uzyskać certyfikat instalatora inteligentnego oświetlenia.

Szkolenie handlowe

Ta ścieżka szkoleniowa skupia się na funkcjach i zaletach wersji działających samodzielnie i podłączonych do bramy. Jeśli chcesz dokładniej poznać tajniki Internetu rzeczy (IOT), skontaktuj się z przedstawicielem handlowym Signify, aby otrzymać dostęp do szkoleń dotyczących tej wersji.

Szkolenie techniczne

W ramach tego szkolenia pokażemy ze szczegółami, jak rozpocząć pracę z aplikacją oraz jak korzystać z różnych funkcji na poziomach Foundation (podstawowym) i Advanced (zaawansowanym).

Bądź na bieżąco

Zasubskrybuj biuletyn instalatora, aby otrzymywać najświeższe informacje o naszych innowacjach.

Znajdź dystrybutora

Znajdź najbliższego dystrybutora lub partnera.

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, z przyjemnością na nie odpowiemy.

Zobacz więcej

Produkty oświetleniowe LED

Chcemy pomagać Ci w rozwijaniu Twojej firmy. Oferujemy pełną gamę opraw LED, a także udostępniamy do pobrania pliki, narzędzia i wskazówki montażowe.

Instalacja

Masz pytania dotyczące instalacji? Obejrzyj nasze filmy dotyczące instalacji opraw oświetleniowych CoreLine i tub LED.