Dodatkowa warstwa ochrony dzięki dezynfekcji powietrza za pomocą urządzeń firmy Philips generujących promieniowanie UV-C

Sposób na przystosowanie się do „nowej normalności”

Szkoła Pomme D'Api, Madryt, Hiszpania

Firma Philips zapewniła spokój ducha uczniom, rodzicom i personelowi szkoły Pomme D'Api w Madrycie poprzez dezynfekcję powietrza za pomocą promieniowania UV-C, tworząc bezpieczniejsze środowisko w pomieszczeniach bez zakłócania zajęć.

Urządzenia firmy Philips do dezynfekcji powietrza za pomocą promieniowania UV-C zapewniają dodatkową warstwę ochrony i pozwalają nam zrezygnować z noszenia maseczek. Podobne środki powinno się stosować we wszystkich miejscach, w których jest dużo ludzi.
- Sébastien Dumas, nauczyciel w szkole Pomme D'Api
Urządzenia firmy Philips do dezynfekcji powietrza za pomocą promieniowania UV-C

Wyzwanie

Dla szkoły Pomme D'Api poczucie bezpieczeństwa podczas nauczania bez maseczek było kluczowym krokiem w przystosowywaniu się do „nowej normalności”. W szkołach, do których uczęszczają dzieci w wieku od 2 do 6 lat, wirusy i inne infekcje rozprzestrzeniają się bardzo szybko, a w tak młodym wieku egzekwowanie środków umożliwiających zachowanie dystansu społecznego jest trudne. Celem było wdrożenie skutecznego systemu, który pomagałby zachować szkołę wolną od wirusów bez zakłócania zajęć i jednocześnie był łatwy w użyciu i utrzymaniu.

Urządzenia firmy Philips do dezynfekcji powietrza za pomocą promieniowania UV-C

Wydajność, rentowność i zrównoważony rozwój

Zainstalowano dwa urządzenia firmy Philips do dezynfekcji powietrza za pomocą promieniowania UV-C, aby pomóc szkole Pomme D'Api osiągnąć zamierzony cel, umożliwiając uczniom powrót do nauczania bez maseczek, bez konieczności zachowywania dystansu społecznego i zmniejszania klas oraz bez obawy przed infekcją. Urządzenie do dezynfekcji powietrza za pomocą promieniowania UV-C to sprawdzone rozwiązanie, które w ciągu zaledwie jednej godziny dezaktywuje do 95% mikroorganizmów obecnych w pomieszczeniu. Urządzenia te są przenośne i można ich używać, gdy w pomieszczeniu przebywają ludzie. Są też naprawdę ciche, dzięki czemu nie zakłócają nauki dzieci.

Henan Zhongke Lianchuang Test Service Co., Ltd — wniosek z testu: Urządzenie firmy Philips do dezynfekcji powietrza za pomocą promieniowania UV-C (UVCA200) pracowało odpowiednio przez 60 min i 120 min w komorze testowej o pojemności 80 m³ i w każdym z tych testów wskaźnik eliminacji naturalnych bakterii z powietrza wyniósł ≥ 95%, co spełnia wymóg WS/T648-2019 (ogólny wymóg dotyczący spełniania warunków higienicznych przez urządzenia do dezynfekcji powietrza).

Podobne projekty