Więcej marek od

Narzędzia i literatura

Wsparcie dla  
Twoich projektów oświetleniowych 

 

Philips dysponuje narzędziami, które pomogą Ci w Twoich projektach oświetleniowych. Niezależnie od potrzeb, od oświetlenia pojedynczego domu po oświetlenie przemysłowe na wielką skalę, mamy narzędzia, które sprostają Twoim oczekiwaniom.

Dzięki oprogramowaniu do symulacji oświetlenia takiemu jak wtyczki do DIALux, Relux i Autodesk 3ds MAX, możesz zaprojektować właściwie dobrane oświetlenie. Możesz też rzucić okiem na nasze aplikacje mobilne, zawierające wszystkie informacje jakich potrzebujesz „na szybko”. A nasz katalog produktów online zawiera całą gamę produktów Philips, dzięki czemu możesz mieć pewność, że znajdziesz produkt dopasowany do Twoich potrzeb.

Biblioteka Revit

Pobierz pliki Revit dla swojego projektu

Revit
W firmie Philips dokładamy wszelkich starań, aby jak najbardziej ułatwić Ci życie. Oferowane przez nas pliki do oprogramowania Revit zostały przygotowane z myślą o elastyczności. Modele są w pełni skalowalne. Mają także odpowiednie właściwości, które można dostosowywać do wymagań projektu.

Oprogramowanie do symulacji oświetlenia

Wtyczka dla DIALux, Relux i 3ds Max

Oświetlenie — oprogramowanie
Pobierz najnowsze wtyczki do DIALux, Relux i 3ds Max design. Ułatw sobie znalezienie odpowiedniej oprawy Twojego projektu oświetleniowego.

Portfolio oświetlenia zewnętrznego.

Bilbioteka plików 3D

Pobierz najnowsze pliki dwg 3D z naszego portfolio oświetlenia zewnętrznego. Możesz łatwo wgrać pliki do swojego oprogramowania 3D i stworzyć z ich pomocą wizualizację swoich projektów zewnętrznych.

Dołącz do grona 
specjalistów Philips.

Niech moc wiedzy

będzie z Tobą.

Nasze aplikacje mobilne

Learn LED
Learn LED

Learn LED

 

Learn LED autorstwa Philips Lighting University umożliwia zostanie ekspertem ds. LED tam, gdzie i kiedy tego potrzebujesz. Obejrzyj przewodniki oraz filmy i z pomocą naszych słowników pojęć znajdź to, czego szukasz.

Aplikacja Learn LED
Aplikacja Mini300 LED
Aplikacja Mini300 LED

Aplikacja Mini300 LED

 

Czujnik ruchu połączony z czujnikiem światła słonecznego umożliwia dodatkowe ograniczenie zużycia energii. Nasza aplikacja Mini300 LED gen2 daje użytkownikom kontrolę, jaka jest niemożliwa do uzyskania w przypadku innych opraw oświetleniowych.

Mini300 LED gen2
LED switch
Kalkulator całkowitego kosztu eksploatacji drogowych lamp LED

LED switch

 

Wybierz aktualnie używaną lampę oraz jej zamiennik i zobacz, ile możesz zaoszczędzić, przechodząc na technologię LED.

LED switch
HUE — oświetlenie konsumenckie
HUE — oświetlenie konsumenckie

HUE — oświetlenie konsumenckie

 

Odkryj aplikację Hue. Ta niesamowita aplikacja umożliwia sterowanie wszystkimi żarówkami z serii Philips Hue w domu. Dzięki niej wszystkie te urządzenia są w zasięgu ręki. Przy niej zwykły włącznik wygląda jak średniowieczny zabytek.
Z Hue odkryjesz światło na nowo. Baw się odcieniami, kontrastem i kolorami, aby stworzyć nastrój oświetlenia, jaki tylko sobie wymarzysz. System jest inteligentny, intuicyjny i działa w sieci. To znacznie więcej niż tylko żarówka.

Aplikacja Lighting Hub
Rozwiązania oświetleniowe
Office
Przewodnik po rozwiązaniach oświetleniowych dla biur
Industry
Przewodnik po rozwiązaniach oświetleniowych dla przemysłu
Urban
Przegląd oświetlenia LED dla przestrzeni miejskich

Filmy

   

Słowa mówią wiele, ale czasem lepiej zobaczyć coś na własne oczy.

 

Zapoznaj się z naszymi materiałami wideo, w których znajdziesz najróżniejsze inspirujące pomysły i informacje edukacyjne. Może chcesz zobaczyć demonstrację produktu? Studium przypadku podobnego do tego, nad którym pracujesz? Lub po prostu dowiedzieć się, jakie ciekawe rzeczy można zrobić ze światłem? Jeśli podoba Ci się to, co widzisz, subskrybuj nasz kanał YouTube.

 

Zobacz wszystkie materiały wideo

Zainspirowany?

Skontaktuj się z nami
 

 

Uzyskaj odpowiedzi na wszelkie zapytania ofertowe, pytania dotyczące posiadanych produktów, instrukcji obsługi, gwarancji.
 

Znajdź najbliższego dystrybutora lub partnera

 

Z poniższej listy wybierz preferowany kraj, 
aby odszukać najbliższego dystrybutora lub partnera.