Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  Maksymalne bezpieczeństwo 
  każdego dnia

  Na zewnątrz terminala

  Lotnisko jest miejscem, które odwiedzają miliony ludzi podróżujących służbową lub turystycznie. Ale dla kolejnych milionów osób mieszkających i pracujących w okolicy lotnisko jest także sąsiadem. Nasze rozwiązania oświetleniowe pomogą Ci zapewnić komfort i bezpieczeństwo na zewnątrz terminala, nie powodując niepożądanego zanieczyszczenia światłem ani olśnień.

  Parkingi

   

  Parking to często pierwsze miejsce, jakie widzą osoby przybywające na lotnisko. Garaże podziemne, w których nie ma naturalnego światła dziennego, muszą być bezpieczne i dobrze zorganizowane. Ale ponieważ światło musi tam palić się całą dobę, powinno być również wydajne i energooszczędne.

  Oświetlenie garaży podziemnych na lotniskach

  Drogi i tunele

   

  Niezależnie od tego, czy pasażerowie zjawiają się na lotnisku na wiele godzin przed odlotem czy na ostatnią chwilę, musisz ułatwić im dojazd na parking za pomocą wyraźnego oznakowania. Bezpieczeństwo kierowców i pieszych na pierwszym miejscu. Uzupełnienie systemu znaków odpowiednim oświetleniem zewnętrznym pomoże Ci usprawnić ruch i ograniczyć liczbę wypadków.

  Oświetlenie dróg na lotnisku — ochrona przed zanieczyszczeniem światłem

  Chcesz dowiedzieć się więcej?

   

  W razie pytań skontaktuj się z centrum obsługi.