Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  Poznaj oświetlenie akcentujące.
  Skorzystaj z szerokiej gamy barw oświetlenia LED

  Oświetlenie w sklepie zgodne z najnowszymi trendami

   

  Zmień swój sklep i kolekcję modową w doświadczenie niezapomnianych zakupów za pomocą odcieni oświetlenia Philips LED. Odkryj wyjątkowe oświetlenie, które podkreśli zalety każdego produktu i obszaru w Twoim sklepie, tak aby biel wydawała się bielsza, czerń była głębsza, kolory żywsze, a faktura jeansu bardziej wyrazista. Za pomocą barw oświetlenia LED możesz stworzyć atrakcyjne wnętrze sklepu, z którego klienci nie będą chcieli wyjść.

  barwy oświetlenia led

  Wypróbuj barwy oświetlenia LED

   

  Odkryj, jak za pomocą odpowiednich barw oświetlenia LED możesz wywierać na klientach pożądane wrażenie i budować tożsamość swojej marki.

  Jaka barwa światła najlepiej pasuje do Twojej marki? 

  Standard 930

  Za pomocą ciepłych kolorów i miękkiej bieli stworzysz łagodną i przyjazną atmosferę i odkryjesz jak zrobić to kreatywnie i niedrogo.

  PremiumWhite

  Nowy standard oświetlenia do sklepów z odzieżą, który podkreśla wyrazistość bieli dzięki najlepszej na rynku technologii o minimalnym wpływie na koszt energii.

  Wyraźna biel

  Teatralne oświetlenie w witrynie Twojego sklepu pozwoli Ci podkreślić niuanse bieli i kontrast czerni, wywoływać efekty skrzenia i zachować ciepłe odcienie skóry.

  Kolor premium

  Zwiększ kontrast między kolorami i bielą, tworząc nowe głębie kolorów i bardziej nasyconą, żywą przestrzeń sklepu z odzieżą, nie wpływając przy tym na tło, ale zapewniając oszczędność energii.

  Denim

  Podkreśl różnicę między kolorami jeansu — nawet spranego — i materiałów wyblakłych bez wpływu na ogólny klimat oświetlenia w sklepie.

  Oddawanie barw i nasycenie kolorów


  W branży odzieżowej kolor jest niezbędny. Wskaźnik oddawania barw (CRI) służy do opisu postrzegania kolorów przy różnych źródłach światła. Jednak CRI nie zawiera informacji o nasyceniu kolorów. Przy tym samym CRI kolory mogą być za mało nasycone lub przesycone. Na wykresie obok wyraźnie widać, że CRI 70 może odpowiadać skrajnemu przesyceniu lub niedostatecznemu nasyceniu kolorów T-shirtów. Dlatego opracowaliśmy barwy oświetlenia Philips LED, żeby wypełnić tę lukę i ułatwić odpowiednie wyeksponowanie kolekcji odzieży.
  Oddawanie barw

  Współczynnik oddawania barw a współczynnik balansu barw

  Kolekcja Jefa Montesa zachwyca londyńskich przedstawicieli świata mody materiałami idealnie współgrającymi z oświetleniem LED Crisp White

   

  Kolekcja Montesa została zaprojektowana specjalnie z myślą o wyeksponowaniu spektakularnych efektów oświetlenia sklepów za pomocą białego światła LED Philips Lighting.

   

  Montes od zawsze był zafascynowany tematyką odbijania światła od różnych materiałów. W tej kolekcji wykorzystał swoją pasję i doświadczenie, projektując z myślą o świetle. Inspiracją do stworzenia kolekcji Illuminosa & Velero Montesa było oświetlenie sklepowe Philips Crisp White. Twórca wykorzystał w niej włókno szklane i nylon, dzięki czemu uzyskał niesamowity efekt refleksów świetlnych na odzieży.

   

  „Światło to bardzo ważny czynnik, który uwzględniam podczas tworzenia kolekcji. Ma ogromne znaczenie w osiągnięciu odpowiedniego efektu” — mówi Jef Montes, holenderski projektant. „Białe światło LED Philips Crisp White w interesujący sposób odbija się od materiałów, podkreślając krój i całą kreację”.

   

  Kolekcja miała swoją premierę we flagowym sklepie House of Fraser mieszczącym się przy ulicy Oxford Street w Londynie. Będzie można ją też zobaczyć na pokazie Lighting and Building, który odbędzie się w marcu we Frankfurcie. Międzynarodowa marka House of Fraser zdecydowała się na instalację oświetlenia Crisp White w swoich sklepach — w tej chwili zastosowano je w pięciu obiektach w Wielkiej Brytanii, ale już wkrótce pojawi się w nowo otwieranych sklepach w Chinach.

  Inne projekty

  • Eral 55

   Eral 55

   Dynamic shop window lighting makes a powerful difference at the high-end fashion store in Milan.

  • Popper

   Popper

   Popper fashion salon in Prague offers top fitting room lighting letting its clients choose the lighting scene the items will be worn. By doing so, they increase the comfort of shoppers and also their confidence for purchasing the items selected.

  • Sneakers Molo Store

   Sneakers Molo Store

   Take a look at how the Sneakers Molo store in Prague was able to turn shoppers into customers with the help of LED lighting from Philips lighting.

  • Deichmann Hohen Neuendorf

   Deichmann Hohen Neuendorf

   German shoe retailer, Deichmann, uses a range of different lighting effects to invite, guide and inspire customers.

  • Deichmann Leipzig

   Deichmann Leipzig

   Your fashion shop façade has just a few seconds to grab the attention of passers-by. Deichmann Leipzig implemented the PerfectScene dynamic window to display their products in the best possible white LED light.

  Interact Retail

  Oświetlenie sklepu. Jest wszędzie, gdziekolwiek spojrzysz. A gdyby tak pozwalało poprawić efektywność operacyjną, zadbać o niezapomniane doświadczenia zakupowe klientów i gromadzić dane niezbędne do szczegółowej analizy sprzedaży? Właśnie tak działa oprogramowanie Interact Retail w połączeniu ze zintegrowanym oświetleniem LED. Dzięki niemu możesz tworzyć imponujące przestrzenie handlowe, spełniać oczekiwania klientów i inspirować ich do określonych zachowań. Interact Retail pozwala zarządzać osobnymi strefami oświetlenia w sklepie, a także prezentować klientom oferty specjalne, które otrzymają na swoje smartfony w zależności od lokalizacji. Właśnie tak powinien wyglądać inteligentny sklep.
  Jasno oświetlona fasada sklepu