Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  Oświetlenie,

  które podnosi komfort zakupów

  Koncept Netto 3.0.
  Gdańsk, Polska


  To najnowszy koncept duńskiej sieci handlowej Netto, który opiera się na strategicznych filarach obejmujących m.in. skandynawskie wartości i design. Dzięki nastrojowej muzyce, odpowiedniemu oświetleniu, asortymentowi dopasowanemu do najnowszych trendów buduje pozytywne doświadczenia klientów.
  Oświetlenie sklepu Netto - Philips Maxos Fusion

  W naszym gdańskim
  sklepie

   

  W naszym gdańskim sklepie wykorzystaliśmy najwyższej jakości produkty oświetleniowe Maxos fusion, a to dopiero początek wspólnych realizacji. Do końca 2020 roku uruchomimy łącznie ponad 40 sklepów w koncepcie 3.0, w których będziemy korzystać z rozwiązań Philips."

   

   

   

  - Wojciech Wolny, Kierownik Działu Technicznego Netto

  Oświetlenie sklepu Netto - Philips Maxos Fusion
  Oświetlenie sklepu Netto - Philips Maxos Fusion

  Przyjemniejsze zakupy

   

  W przestrzeniach sklepowych Netto, dzięki szynom nośnym można zintegrować całą rodzinę paneli świetlnych LED oraz oświetlenie akcentujące, które pozwala wyeksponować oferowany towar. Dodatkowo każdy z tych elementów można w łatwy sposób zamontować w dowolnej pozycji. Szeroka gama dostępnych opraw pozwala na uzyskanie niepowtarzalnej atmosfery. 

  Oświetlenie sklepu Netto - Philips Maxos Fusion

  Większa wydajność energetyczna

   

  W sklepie Netto wykorzystano najwyższej jakości produkty oświetleniowe Maxos Fusion Philips, które gwarantują nie tylko doskonałą jakość światła, ale również znacznie niższe koszty zużycia energii. Dzięki wysokiej efektywności energetycznej zastosowanego rozwiazania możliwe jest obniżenie kosztów energii o ponad połowę w porównaniu do rozwiązań opartych na świetlówkach fluorescencyjnych.

  Nowoczesna i wydajna
  technologia LED

  Podobne projekty