Pierwsza w Polsce sieć sklepów wykorzystująca technologię dezynfekcji urządzeniami UV-C

Społem — wprowadzenie

Sklepy Społem

Ozorków, Polska

Urządzenia do dezynfekcji Philips UV-C zmniejszają ryzyko zarażenia wśród klientów i pracowników sklepów Społem oraz zapewniają większe bezpieczeństwo i komfort zakupów. 

„Inwestując w urządzenia do dezynfekcji Philips UV-C, chcemy potwierdzić jakość i wiarygodność naszej marki — szczególnie w sytuacji tak trudnej jak pandemia koronawirusa”.
Agnieszka Derlecka, prezes sieci sklepów Społem, Ozorków
Społem — wyzwanie

Wyzwanie

Społem jest jedną z największych sieci handlowych w Polsce i zrzesza ponad 3000 sklepów. Zapewnienie ochrony i utrzymanie odpowiednich standardów sanitarnych w trakcie pandemii przy stałym przepływie klientów okazało się dla marki niemałym wyzwaniem.

Społem — rozwiązanie

Rozwiązanie

W sklepach zamontowano urządzenia Philips UV-C do dezynfekcji powietrza w górnej części pomieszczenia. Nieustannie emitują one promieniowanie UV-C nad głowami klientów, którzy w tym czasie mogą robić zakupy bez przeszkód. Do dezynfekcji powierzchni zainstalowano belki UV-C, automatycznie włączane w nocy, gdy w sklepie nikogo nie ma.

Podobne projekty

Dezynfkcja UV-C w Społem

Dzięki zastosowaniu w Społem dezynfekcji UV-C ograniczono ryzyko zakażenia klientów i pracowników sklepów wirusem COVID-19.

Koncept Netto 3.0.

Gdański sklep Netto zaprojektowany zgodnie z konceptem Netto 3.0.buduje pozytywne doświadczenia klientów dzięki m.in. odpowiedniu oświetleniu.