Dezynfekcja UV-C w sklepach sieci "Społem"

Powszechna Spółdzielnia Spożywców „Społem”

Ozorków, Polska

„Społem” w Ozorkowie funkcjonuje w ramach jednej z największych sieci handlowych w kraju. Misją firmy jest kreowanie najlepszych rozwiązań dla branży ogólnospożywczej.

UVC sklep

Wierzymy, że inwestycja w urządzenia do dezynfekcji Philips UV-C to potwierdzenie jakości i wiarogodności naszej marki – zwłaszcza w tak trudnej sytuacji, jaką jest trwająca pandemia koronawirusa.
-Agnieszka Derlecka, Prezes sieci sklepów „Społem” w Ozorkowie
dezynfekcja sieci sklepów

Wyzwanie

Mimo trwającej pandemii, w sklepach jest stały przepływ klientów, których należy obsłużyć profesjonalnie i zgodnie z najwyższymi standardami.  Bardzo ważne jest również ograniczenie ryzyka zakażenia pracowników sklepów.

Społem dezynfekcja

Dezynfekcja Philips UV-C

W sklepach Społem zastosowano system dezynfekcji powietrza i powierzchni Philips UV-C.  W głównej części sklepu zainstalowano urządzenia UV-C do dezynfekcji powietrza do montażu sufitowego oraz oprawy do dezynfekcji powierzchni. Oprawy dezynfekujące powietrze emitują fale UV-C w górnej części pomieszczenia, umożliwiając przebywanie osób w sklepie, podczas ich pracy.  W mniejszych placówkach wykorzystano efektywne oprawy UV-C do dezynfekcji powierzchni. Każdy sklep został wyposażony w system sterowania . Dostawcą oraz wykonawcą instalacji jest  AMS Group – autoryzowany partner firmy Philips..

Pokrewne projekty