Urządzenia dezynfekujące Philips UV-C w EDEKA

Urządzenia UV-C w Edeka

EDEKA Clausen

Hamburg, Niemcy

Dodatkową ochronę kupującym i pracownikom w EDEKA Clausen zapewniają urządzenia Philips UV-C do dezynfekcji powietrza.

Jesteśmy dumni, że jako pierwszy supermarket w Niemczech możemy zapewnić dodatkową ochronę zarówno naszym klientom, jak i personelowi. Od lat z powodzeniem współpracujemy z firmą Signify w zakresie oświetlenia i wspólnie staramy się zapewniać naszym klientom maksymalny komfort w trakcie zakupów.
– dr Dirk-Uwe Clausen, dyrektor zarządzający
Wyzwanie

Wyzwanie

W czasie pandemii COVID-19 robienie zakupów wiąże się z pewnymi wyzwaniami. A kiedy rozglądasz się za potrzebnymi rzeczami w sklepie, nie chcesz wciąż martwić się o własne zdrowie. Dlatego zapotrzebowanie na różne urządzenia do dezynfekcji — w szczególności powietrza, ale także i powierzchni i przedmiotów — bardzo wzrosło w tym okresie. To było wyzwanie, przed jakim stanęło kierownictwo supermarketu EDEKA Clausen w Hamburgu, by zapewnić dodatkową ochronę swoim klientom i pracownikom.

Rozwiązanie

EDEKA Clausen w Hamburgu jest pierwszym supermarketem w Niemczech, który zapewnia klientom i pracownikom dodatkową ochronę dzięki 31 urządzeniom Philips UV-C do dezynfekcji powietrza w górnej części pomieszczenia, zainstalowanym na hali o powierzchni 1315,70 m2. Ponieważ urządzenia te są wyposażone w optykę i osłony zapobiegające bezpośredniemu kontaktowi z promieniowaniem UV-C, są bezpieczne zarówno dla pracowników, jak i dla klientów sklepu.

Podobne projekty

Dezynfkcja UV-C w Społem

Dzięki zastosowaniu w Społem dezynfekcji UV-C ograniczono ryzyko zakażenia klientów i pracowników sklepów wirusem COVID-19.

Koncept Netto 3.0.

Gdański sklep Netto zaprojektowany zgodnie z konceptem Netto 3.0.buduje pozytywne doświadczenia klientów dzięki m.in. odpowiedniu oświetleniu.

Sklepy Społem

Rozwiązania UV-C do dezynfekcji powierzchni i powietrza zapewniają dodatkową ochronę gościom, pracownikom i kupującym w sklepach Społem w Polsce.