Dodatkowa ochrona podczas wakacji dzięki technologii UV-C

Daniel

Hotel Arizona

Lignano Sabbiadoro, Włochy

Hotel Arizona wybrał innowacyjną i skuteczną technologię Philips UV-C firmy Signify, aby zapewnić dezynfekcję oraz spokój swoim gościom i pracownikom.

Dezynfekcja powietrza w miejscach o dużym natężeniu ruchu coraz bardziej zyskuje na znaczeniu. Cieszymy się, że nasza technologia UV-C zapewnia większe poczucie bezpieczeństwa gościom Hotelu Arizona.
- Julian Rymarz, kierownik ds. publicznych i rządowych IIG
Wyzwanie

Wyzwanie

Jednym z najważniejszych priorytetów w branży hotelarskiej jest zapewnienie gościom spokoju, zwłaszcza w szczycie sezonu turystycznego. Z tego powodu właściciele Hotelu Arizona zdecydowali się na montaż innowacyjnych urządzeń do dezynfekcji powietrza Philips UV-C firmy Signify, aby zaoferować dodatkową ochronę w recepcji, barach, restauracjach i na korytarzach.

ligano

Poczucie bezpieczeństwa dzięki technologii UV-C

Aby zapewnić skuteczniejszą dezynfekcję pomieszczeń Hotelu Arizona, takich jak recepcja czy restauracja, firma Signify zainstalowała 7 urządzeń Philips UV-C Upper Air, które bezpośrednio dezynfekują powietrze w górnej części pomieszczenia, nie zakłócając przy tym normalnej pracy hotelu. Innowacyjna technologia umożliwia szybką naturalizację wszelkich wirusów i bakterii z wykorzystaniem zwykłego zjawiska cyrkulacji powietrza. Dzięki temu goście Hotelu Arizona mogą cieszyć się pobytem ze świadomością dodatkowej ochrony.

Podobne projekty