Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  Narzędzia i literatura

  Wsparcie dla  
  Twoich projektów oświetleniowych 

   

  Philips dysponuje narzędziami, które pomogą Ci w Twoich projektach oświetleniowych. Niezależnie od potrzeb, od oświetlenia pojedynczego domu po oświetlenie przemysłowe na wielką skalę, mamy narzędzia, które sprostają Twoim oczekiwaniom.

  Dzięki oprogramowaniu do symulacji oświetlenia takiemu jak wtyczki do DIALux, Relux i Autodesk 3ds MAX, możesz zaprojektować właściwie dobrane oświetlenie. Możesz też rzucić okiem na nasze aplikacje mobilne, zawierające wszystkie informacje jakich potrzebujesz „na szybko”. A nasz katalog produktów online zawiera całą gamę produktów Philips, dzięki czemu możesz mieć pewność, że znajdziesz produkt dopasowany do Twoich potrzeb.

  Biblioteka Revit

  Pobierz pliki Revit dla swojego projektu

  Revit
  W firmie Philips dokładamy wszelkich starań, aby jak najbardziej ułatwić Ci życie. Oferowane przez nas pliki do oprogramowania Revit zostały przygotowane z myślą o elastyczności. Modele są w pełni skalowalne. Mają także odpowiednie właściwości, które można dostosowywać do wymagań projektu.

  Oprogramowanie do symulacji oświetlenia

  Wtyczka dla DIALux, Relux i 3ds Max

  Oświetlenie — oprogramowanie
  Pobierz najnowsze wtyczki do DIALux, Relux i 3ds Max design. Ułatw sobie znalezienie odpowiedniej oprawy Twojego projektu oświetleniowego.

  Portfolio oświetlenia zewnętrznego.

  Bilbioteka plików 3D

  Pobierz najnowsze pliki dwg 3D z naszego portfolio oświetlenia zewnętrznego. Możesz łatwo wgrać pliki do swojego oprogramowania 3D i stworzyć z ich pomocą wizualizację swoich projektów zewnętrznych.

  Zawsze aktualny katalog oświetlenia profesjonalnego Philips

  Teraz w Twoim telefonie

  Aplikacja gwarantuje stały dostęp do cen katalogowych i specyfikacji wszystkich produktów oświetlenia profesjonalnego Philips, ułatwia kontakt z klientem, przyspiesza decyzje zakupowe i do tego nic nie kosztuje.

  Pobierz za darmo

  Dołącz do grona 
  specjalistów Philips.

  Niech moc wiedzy

  będzie z Tobą.

  Nasze aplikacje mobilne

  Learn LED
  Learn LED

  Learn LED

   

  Learn LED autorstwa Philips Lighting University umożliwia zostanie ekspertem ds. LED tam, gdzie i kiedy tego potrzebujesz. Obejrzyj przewodniki oraz filmy i z pomocą naszych słowników pojęć znajdź to, czego szukasz.

  Aplikacja Learn LED
  Aplikacja Mini300 LED
  Aplikacja Mini300 LED

  Aplikacja Mini300 LED

   

  Czujnik ruchu połączony z czujnikiem światła słonecznego umożliwia dodatkowe ograniczenie zużycia energii. Nasza aplikacja Mini300 LED gen2 daje użytkownikom kontrolę, jaka jest niemożliwa do uzyskania w przypadku innych opraw oświetleniowych.

  Mini300 LED gen2
  LED switch
  Kalkulator całkowitego kosztu eksploatacji drogowych lamp LED

  LED switch

   

  Wybierz aktualnie używaną lampę oraz jej zamiennik i zobacz, ile możesz zaoszczędzić, przechodząc na technologię LED.

  LED switch
  HUE — oświetlenie konsumenckie
  HUE — oświetlenie konsumenckie

  HUE — oświetlenie konsumenckie

   

  Odkryj aplikację Hue. Ta niesamowita aplikacja umożliwia sterowanie wszystkimi żarówkami z serii Philips Hue w domu. Dzięki niej wszystkie te urządzenia są w zasięgu ręki. Przy niej zwykły włącznik wygląda jak średniowieczny zabytek.
  Z Hue odkryjesz światło na nowo. Baw się odcieniami, kontrastem i kolorami, aby stworzyć nastrój oświetlenia, jaki tylko sobie wymarzysz. System jest inteligentny, intuicyjny i działa w sieci. To znacznie więcej niż tylko żarówka.

  Aplikacja Lighting Hub
  Rozwiązania oświetleniowe
  Office
  Przewodnik po rozwiązaniach oświetleniowych dla biur
  Industry
  Przewodnik po rozwiązaniach oświetleniowych dla przemysłu
  Urban
  Przegląd oświetlenia LED dla przestrzeni miejskich

  Filmy

     

  Słowa mówią wiele, ale czasem lepiej zobaczyć coś na własne oczy.

   

  Zapoznaj się z naszymi materiałami wideo, w których znajdziesz najróżniejsze inspirujące pomysły i informacje edukacyjne. Może chcesz zobaczyć demonstrację produktu? Studium przypadku podobnego do tego, nad którym pracujesz? Lub po prostu dowiedzieć się, jakie ciekawe rzeczy można zrobić ze światłem? Jeśli podoba Ci się to, co widzisz, subskrybuj nasz kanał YouTube.

   

  Zobacz wszystkie materiały wideo

  Zainspirowany?

  Skontaktuj się z nami
   

   

  Uzyskaj odpowiedzi na wszelkie zapytania ofertowe, pytania dotyczące posiadanych produktów, instrukcji obsługi, gwarancji.
   

  Znajdź najbliższego dystrybutora lub partnera

   

  Z poniższej listy wybierz preferowany kraj, 
  aby odszukać najbliższego dystrybutora lub partnera.