Jak biuro może poprawiać samopoczucie i pobudzać kreatywność pracowników?

Centrum swoich działań stawia człowieka.

AstraZeneca Pharma Poland

Warszawa, Polska

Większość z nas pracuje dziś zdalnie, są jednak biura, do których pracownicy chcieliby wrócić. Dlaczego? Ponieważ wspierają budowanie relacji tak jak AstraZeneca Pharma, która w centrum swoich działań stawia człowieka.

Zależało nam na tym, aby oświetlenie w naszym biurze poprawiało jakość warunków pracy. Ten cel został zrealizowany. Każdy pracownik może dostosować oświetlenie do swoich potrzeb, w tym do charakteru i celu spotkania. W odpowiednio oświetlonych przestrzeniach pracownicy czują się lepiej i skuteczniej wykonują swoje obowiązki Warto wspomnieć, że systemy oświetlenia dostarczone przez Signify podkreślają także nowoczesny design naszego biura
- Andrzej Pelczarski, Associate Director Facilities, AstraZeneca Pharma Poland
Wpływ światła na lepsze samopoczucie i kreatywność

Wpływ światła na lepsze samopoczucie i kreatywność

Architekci, którzy tworzyli biuro AstraZeneca, zadbali o każdy detal, projektując nowoczesną przestrzeń. Design łączy się w niej z  funkcjonalnością. Wyzwaniem okazał się  dobór odpowiedniego oświetlenia – takiego, które będzie nie tylko atrakcyjnym dodatkiem, ale przede wszystkim zapewni najlepsze warunki do pracy, będzie łatwe w użytkowaniu i dostosowaniu do potrzeb pracowników.

W trosce o komfort pracowników

W trosce o komfort pracowników

Aby sprostać oczekiwaniom AstraZeneca, biuro wyposażono w zintegrowany system zarządzania, dzięki któremu pracownik  możne sterować oświetleniem z poziomu aplikacji  Qpoint. Nie trzeba już tracić czasu na szukanie włączników, wystarczy sięgnąć po telefon, który ma się zawsze pod ręką. To bardzo przydatne rozwiązanie, również ze względu na obecną sytuacją pandemiczną. Pozwala ograniczyć konieczność dotykania tradycyjnych włączników światła. Kolejną technologią przyjazną zdrowiu pracowników jest oświetlenie bioadaptacyjne. Jego barwa i poziom natężenia są dostosowane do naturalnego cyklu dobowego człowieka.

OneSpace Tunable White

OneSpace to innowacyjny system zapewniający doświetlenie dzięki zintegrowanym diodom LED z wysokiej jakości jednolitą powierzchnią świecącą, która również poprawia akustykę pomieszczenia. Umożliwia płynną zmianę temperatury barwowej.

Powerbalance Tunable White

Power Balance Tunable White, rozwiązanie umożliwia sterowania oświetleniem np. w miejscu pracy, aby dostosowywać je do pory dnia i wykonywanej pracy, a w rezultacie zwiększyć  komfort pracy, wydajność i produktywność. 

Podobne projekty