Innowacje w służbie optymalizacji i bezpieczeństwa

Firma Proster zainwestowała w nowy budynek biurowy i halę produkcyjno-magazynową

Brzesko/Polska

Wsparcie tych inwestycji zapewniła firma Signify, z którą Proster współpracuje od blisko dekady. Celem projektu było zapewnienie dogodnych warunków pracy oraz promowanie innowacynych rozwiązań technologicznych.

Dzięki fachowemu doradztwu firmy Signify oraz jej indywidualnemu podejściu do naszych potrzeb zoptymalizowaliśmy koszty funkcjonowania naszego zakładu produkcyjnego.

- Jacek Pukal, Prezes Zarządu PROSTER

The challenge

Wyzwanie

Inwestycja firmy Proster poza zapewnieniem doskonałych warunków pracownikom, miała na celu zadbanie o funkcję reprezentacyjną, dzięki stworzonemu showroomowi. Ponadto, zastosowane rozwiązania architektury użytkowej nie tylko wpasowały się we wnętrze, ale obniżyły również wydatki z tytułu zużycia energii elektrycznej.

Solution

Innowacyjne rozwiązania oświetleniowe w firmie Proster

Firma Signify wykorzystała oprawy z linii CoreLine Trunking o długości 3.5m, co pozwoliło zminimalizować liczbę opraw, a całość dopełnił nowoczesny system sterowania Dynalite, który umożliwia indywidualne sterowanie poszczególnymi obszarami hali. W przestrzeni biurowej zastosowano oprawy świetlne CoreLine Panel oraz PlainView, a w strategicznych obszarach budynku zainwestowano w system Trulifi, wykorzystujący do transferu danych nieprzenikające przez ściany fale świetlne. Warto też podkreślić, że firma Proster stawia na bezpieczeństwo i komfort pracowników, w związku z czym podczas pandemii COVID-19 zainwestowała w oprawy UV-C.

Podobne projekty