Poprawa jakości powietrza w klinice Vauban za pomocą urządzeń UV-C.

Klinika Vauban — wprowadzenie

Klinika Vauban

Livry-Gargan, Francja

Klinika Vauban wybrała bezpieczne i sprawdzone urządzenia Philips UV-C, by ograniczyć rozprzestrzenianie się wszelkich chorób zakaźnych i przenoszonych drogą kropelkową, takich jak COVID-19.

klient kliniki vauban
Po pomyślnej instalacji oświetlenia w poczekalni dla nieumówionych klientów postanowiliśmy zainstalować je we wszystkich gabinetach, by zapewnić ochronę pacjentom i pracownikom.
– dr Dirk-Uwe Clausen, dyrektor zarządzający
Wyzwanie w ochronie klientów kliniki Vaulban

Wyzwanie

Klinika Vauban mieści się niedaleko Paryża, w miejscu, gdzie wiele osób choruje na COVID-19. Ochrona pacjentów i personelu jest dla nas bardzo ważna, dlatego postanowiliśmy zainstalować dezynfekujące urządzenia UV-C w pomieszczeniach, w których przyjmowani są pacjenci.

Odpowiednie oświetlenie

W klinice Vauban, zarówno w poczekalniach, jak i w gabinetach, zainstalowano urządzenia Philips UV-C do dezynfekcji powietrza w górnej części pomieszczeń. Promieniowanie UV-C jest znanym rozwiązaniem do dezynfekcji powietrza, powierzchni, przedmiotów i wody, które pomaga ograniczać ryzyko transmisji chorób i jest szeroko stosowane od ponad 40 lat.

Podobne projekty

Szpital Uniwersytetu Forestry

Dezynfekcja powierzchni i powietrza urządzeniami UV-C zapewnia dodatkową ochronę gościom, personelowi i pacjentom Szpitala Uniwersytetu Forestry w Pekinie.

Optimax

Pomagamy firmie OPTIMAX w realizacji wizji zdrowych budynków