Skuteczniejsza ochrona pacjentów w szpitalach dzięki dezynfekcji urządzeniami UV-C

Pekin — wprowadzenie

Szpital Uniwersytetu Forestry

Pekin, Chiny

Szpital świadczy usługi 24/7, co powoduje wzrost zapotrzebowania na dezynfekcję powierzchni w pomieszczeniach rotacyjnych.

Innowacyjny system dezynfekcji UV-C firmy Philips zapewnia dodatkową warstwę ochrony, dzięki której możemy pracować bez zakłóceń, a pomieszczenia są dezynfekowane.
‑ Junpeng Hou, kierownik biura oszczędności energii na wydziale spraw ogólnych, Uniwersytet Forestry w Pekinie
Pekin – wyzwanie w zakresie ochrony klienta

Wyzwanie

W szpitalu konieczna była dezynfekcja kilku stref, co wymagało zintegrowanego rozwiązania do dezynfekcji zarówno powierzchni, jak i powietrza.

Rozwiązanie

W szpitalu w poczekalniach zainstalowano oprawy, które oczyszczają powietrze w górnej części pomieszczenia, belki do dezynfekcji UV-C w pokojach oraz przenośne urządzenia do dezynfekcji w innych obszarach. W stołówce, kuchni i jadalni zainstalowano nieosłonięte belki bez czujników. Ogółem zamontowano 50 produktów: 40 belek w pomieszczeniach, siedem systemów podsufitowych w holu i recepcji, dwa przenośne urządzenia do dezynfekcji i jedną komorę.

Podobne projekty

Klinika Vauban

Dezynfekcja powierzchni i powietrza za pomocą urządzeń UV-C w celu zapewnienia dodatkowej ochrony odwiedzającym, pracownikom i klientom w klinice Vauban.

Optimax

Pomagamy firmie OPTIMAX w realizacji wizji zdrowych budynków