Więcej marek od

Systemy oświetleniowe do

sklepów i hoteli

Oświetlenie wysokiej klasy wpływa na niezapomniane odczucia w podobnym stopniu co sprzedawane przez Ciebie produkty.

 

Zintegrowane oświetlenie marki Philips to zupełnie nowy poziom zarządzania przestrzenią wewnątrz Twoich sklepów i hoteli. Zintegrowane oświetlenie łączy oprogramowanie, cyfrowe sterowniki oraz najlepsze w tej klasie produktów oprawy Philips do scentralizowanego zarządzania wszystkimi punktami świetlnymi w Twoim obiekcie. Dzięki wiedzy na temat aktywności i preferencji Twoich klientów, możesz dopasować oświetlenie tak, by tworzyło niezapomniane wrażenia i poczucie ciepła przy jednoczesnym zachowaniu energooszczędności i zrównoważonego rozwoju, będącymi fundamentami Twojej marki.

Przykłady rozwiązań

Odpowiednie światło
tam, gdzie ludzie robią zakupy, jedzą i relaksują się

Najlepsze oświetlenie na pokaz

 

Znajdź odpowiedni, przykuwający uwagę odcień światła, który uwydatni Twoje produkty z dynamicznym oświetleniem LED. Doskonałe oddanie barw (wysoki CRI) z możliwością dopasowania barwy światła do atmosfery, w zależności od pory roku lub dnia bądź w celu podkreślenia kolorów określonych przedmiotów.

przestrzenią

Przyciągaj przestrzenią

 

 

Stwórz niepowtarzalny nastrój w sklepie za pomocą dynamicznego oświetlenia z zaawansowanymi systemami sterowania, dzięki czemu zatrzymasz klientów w sklepie i sprawisz, że będą chcieli do Ciebie wrócić. 

Sklep z odzieżą House of Fraser

Niezrównane sterowanie, konsekwencja, satysfakcja klienta

 

Nasze zaawansowane systemy sterowania i energooszczędne oprawy oświetleniowe zapewniają najwyższej klasy doznania. Z cyfrowymi rozwiązaniami sterującymi w połączeniu z zaletami inteligentnego oświetlenia LED możesz dokładnie dopasować projekt do Twoich potrzeb, powielając rozwiązania w całej sieci sklepów, restauracji czy hoteli. Podkreśl nastrój pokoju hotelowego, restauracji lub wystawy sklepowej w najbardziej angażujący wizualnie sposób. Spraw, by Twoja przestrzeń została przedstawiona w jak najlepszym świetle, maksymalizując przy tym oszczędność energii dzięki zastosowaniu systemów sterowania reagujących na obecność ludzi.

Daj klientom to, czego potrzebują, 
gdzie tego potrzebują

Porady online, zakupy w sklepie  

 

Decyzje zakupowe są często podejmowane spontanicznie w sklepie. Dzięki smartfonom, konsumenci mają dostęp w czasie rzeczywistym do całej gamy informacji. Jeśli znajdą lepszą ofertę, istnieje duże prawdopodobieństwo, że wydadzą swoje pieniądze u innego sprzedawcy, online lub offline.

 

Zintegrowane systemy oświetleniowe marki Philips sprawiają, że zakupy nabierają nowego wymiaru już w alejkach.

 

Dzięki łączności bezprzewodowej i czujkom, zintegrowane systemy oświetleniowe Philips tworzą system wewnętrznego pozycjonowania, umożliwiające przesyłanie kierowanych informacji bezpośrednio do kupujących za pomocą specjalnie zaprojektowanych mobilnych aplikacji zakupowych. Przesyłaj klientom informacje o produktach lub specjalnych ofertach rabatowych — zwiększając tym samym

sprzedaż.

Zintegrowane oświetlenie — film

Wydarzyło się w drodze po avocado. . .

 

Nie wiesz gdzie są avocado? Nie martw się, zintegrowane systemy oświetleniowe Philips mają odpowiedź!

 

W zintegrowanym systemie oświetleniowym, oświetlenie sklepowe pełni także funkcję wewnętrznej platformy lokalizacyjnej. Dzięki specjalnie zaprojektowanym mobilnym aplikacjom zakupowym klienci mogą z łatwością odnaleźć produkty z listy zakupów, odkryć nowe produkty, a nawet otrzymać kupony rabatowe na podstawie swojej aktualnej lokalizacji w sklepie.

 

Teraz możesz dostarczać istotne informacje i oferty klientom w punkcie sprzedaży, czyli tam, gdzie potrzebują ich najbardziej. Lepsze doznania zakupowe dzięki spersonalizowanej i dynamicznej więzi z klientem to sytuacja, w której każdy wygrywa: On zyskuje wygodę, Ty — sprzedaż.

Zbliżenie na kobietę w supermarkecie

Twoi klienci z bliska

 

Ponieważ wszędzie tam, gdzie ludzie robią zakupy zainstalowane jest oświetlenie, stanowi ono idealną platformę lokalizacyjną. Dzięki specjalnie zaprojektowanym mobilnym aplikacjom zakupowym możesz nie tylko udzielić klientom informacji i rabatów w oparciu o to, w jakiej alejce się znajdują, możesz także poznać ich nawyki i preferencje w sklepie, na tej samej zasadzie co historię i zachowania podczas zakupów online.

 

Lepsza znajomość nawyków konsumentów oznacza większą wiedzę, umożliwiając pracę nad poprawą doznań klientów w sklepie. Otoczenie sklepowe, które jest pięknie oświetlone i dostosowuje się do potrzeb Twoich klientów gwarantuje, że będą oni do Ciebie wracać. . . I nie zapomną napomknąć o Tobie swoim znajomym.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami

 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, bądź poprzez formularz kontaktowy.

    00800 7445 4775

Napisz do naszego eksperta

Ewa Zwardoń
Ekspert ds. profesjonalnych rozwiązań oświetleniowych