Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  Sklepy  

  i ich historie

  AmbiScene

  elastyczne oświetlenie do sklepu

  AmbiScene otwiera przed sprzedawcami zupełnie nowe drzwi. Elastyczne oświetlenie daje nieskończenie wiele możliwości przyciągnięcia klientów i zainspirowania ich do powrotu. Dopasuj efekty świetlne do swojej marki i pomóż zwiedzającym odnaleźć się w Twoim sklepie. Za przyciśnięciem przycisku oświetlenie AmbiScene może dopasować się do nowych kolekcji i motywów.
  Tworzenie atrakcyjnego otoczenia w sklepie z oświetleniem Philips AmbiScene

  Większa satysfakcja klientów

   

  Oświetlenie AmbiScene rozświetli każdy krok na ścieżce Twoich klientów. Przykuj ich uwagę fascynującymi fasadami. Przywitaj ich zapraszającą atmosferą. Za pomocą odpowiednich efektów pokieruj ich w stronę towarów. Spraw, że będą świetnie wyglądać w przymierzalni i świetnie czuć się po odejściu od kasy.

   

  Wystawa sklepowa w Markenstore w Niemczech oświetlona za pomocą Philips AmbiScene

  Przypadki

  Zastosowanie AmbiScene

  Stworzenie rozwiązania AmbiScene to praca zespołowa. W proces można zaangażować ekspertów od marketingu, konsultantów sprzedaży, architektów, projektantów oświetlenia, techników, obsługę sklepu i profesjonalistów Philips. Wszystko zaczyna się od konceptu, który odzwierciedla strategię Twojej marki. Pomysł ten zostaje następnie przekształcony w kreatywny projekt przez konsultanta ds. oświetlenia.


  Projekt Twojego oświetlenia AmbiScene nabiera następnie kształtów poprzez zastosowanie nowoczesnych lamp, opraw i sterowników. Z technologią Philips Lighting niemal każdy pomysł może stać się rzeczywistością. A dzięki naszym intuicyjnym złączom możesz z łatwością dostosować nastrój w sklepie w zależności od okazji.

  Oświetlenie Philips AmbiScene nadające niezwykłego charakteru sklepowi obuwniczemu Shoebaloo w Amsterdamie w Holandii.

  Zainspirowane przez AmbiScene

   

  AmbiScene to nie produkt oświetleniowy. To seria elastycznych, dynamicznych systemów oświetleniowych wspierających Twoją strategię sprzedażową w kreatywny, ekscytujący sposób. Ponieważ oświetlenie AmbiScene można zintegrować z innymi technologiami, może służyć do tworzenia interaktywnych instalacji, które klienci tak lubią.

   

  Sklep z odzieżą oświetlony za pomocą Philips AmbiScene

  Kontakt z nami

   

  W przypadku pytań biznesowych dotyczących naszych systemów oświetlenia profesjonalnego należy użyć tego formularza

   

  Użyj szczegółowego formularza do sformułowania pytań